Skip to main content

Opis osiedla

Ville Ogrodowa to kameralne osiedle 10 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia, blisko przyrody a jednocześnie dobrze skomunikowanym z każdą dzielnicą Warszawy.

Budynki i otoczenie

Nowoczesna architektura

Nasze projekty architektoniczne łączą elegancję i funkcjonalność, dzięki czemu domy są nie tylko przyjemne dla oka, ale także bardzo wygodne do życia. Każdy lokal charakteryzuje innowacyjne rozwiązania architektoniczne, technologiczne i funkcjonalne. Wnętrza domów są przestronne i dobrze doświetlone dzięki dużym przeszkleniom. Do każdego budynku przynależy dodatkowy pokój na piętrze, który można dowolnie zagospodarować np. na sale kinową, miejsce do pracy czy domową siłownię.

Wygodne ogródki

Do każdego domu przynależy prywatny, duży i  przestronny ogród. To idealne miejsce do odpoczynku dla całej rodziny.

Optymalne wymiary działek sprawiają że wygospodarujesz tu miejsce zarówno na wygodne meble ogrodowe jak i miejsce do grillowania czy urządzania rodzinnych pikników.

Poznaj nasze nowoczesne domy:

Nowoczesny design

Prostota bryły budynków oraz zastosowanie najlepszych materiałów elewacyjnych to klucz do wyjątkowego i ponadczasowego designu Twojego domu.

Energooszczędność

W domach zastosowano energooszczędne pakiety okien, najlepszej jakości styropian oraz wełnę mineralną jako izolację termiczną.

Solidna konstrukcja

Projekt budynków z płaskim dachem postawiony z najlepszej jakości materiałów gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność wykonania.

Grube ściany

Zbudowane z materiałów najwyższej jakości, grube ściany działowe zapewniają odpowiednią izolację akustyczną i energooszczędną budynku.

Wygodna lokalizacja

Kameralne osiedle usytuowane jest wśród domów jednorodzinnych oraz zapewnia dobry dojazd do centrum Warszawy.

Komfortowe wnętrze

Każdy lokal przemyślany i zaprojektowany z myślą o funkcjonalności rozkładu pomieszczeń oraz możliwościach adaptacyjnych wnętrz.

Wygodne wnętrze

Jasna strefa dzienna

Na parterze zaprojektowano wygodą strefę dzienną. Znajdziesz tu przestronny salon z dużymi przeszkleniami oraz jadalnię. Kuchnia otwarta jest na salon, powiększając optycznie całe pomieszczenie. Do kuchni przynależy praktyczna spiżarnia.

W dolnej części kondygnacji znajdziesz również toaletę dla gości oraz wygodny przedsionek z miejscem na szafy ubraniowe. Jest tu również garaż na drwa auta oraz kotłownia.

Komfortowe piętro i poddasze

Na pierwszej kondygnacji znajduje się strefa nocna mieszkańców. Zaprojektowana sypialnia główna posiada prywatną garderobę oraz łazienkę. Do tego pokoju przynależy również wygodny balkon. Na górze znajdują się również trzy inne pokoje, które mogą służyć jako sypialnie dziecięce, gościnne lub miejsca do pracy.

Ostatnie piętro zapewnia pełną wygodę użytkowania dzięki zastosowaniu w projekcie domu z płaskim dachem. Pełna wysokość pomieszczenia sprawia że można go dowolnie zagospodarować np. na pokój zabaw, sale kinową czy miejsce do pracy lub sportu.

Wybierz dom

  • Komfortowa lokalizacja
  • Nowoczesna architektura
  • Bezpieczna inwestycja

Chcesz porozmawiać o wybranym domu?